Zirve


ÜRETİYORUZ…

Planlıyoruz

Yönetim sürecinin ilk aşamasını oluşturan en önemli yönetim fonksiyonudur. Diger yönetim fonksiyonlarının başarısı, her şeyden önce iyi bir planlamaya baglıdır, İşletmelerin gittikçe büyüyerek daha karmaşık bir yapıya ulaşması, hızla degişen dinamik pazar yapısı, yogun rekabet ortamı, sürekli değişen ekonomik koşullar ve gelişen teknoloji günümüzde planlamanın önemini artırmaktadır.

Tasarlıyoruz

Baskı öncesi hazırlık, baskı ve baskı sonrası çalışmaların hepsini kendi atölyemizde tamamlıyoruz. Reklam, tanıtım ve ambalaj çalışmalarında baskı ve baskı sonrası kalitenin mükemmeliyeti kadar tasarım ve baskı öncesi hazırlıkta bir o kadar kıymetli. Hazır gelen çalışmaların son kontrollerini yaparak baskı aşamasına hazırlıyoruz.

Üretiyoruz

Grafik çalışmalarınızı farkınızı ortaya koyabilmek için özenerek hazırlıyorsunuz ve mükemmel baskı sonuçları almak istiyorsunuz. Baskı aşaması ile hayat bulmaya başlayan tasarımlarınızın sonuca ulaşabilmesi için üretimde kağıt, mürekkep, film - ctp kalıp ve baskı makinesi gibi öğelerin daima iyi seçilmesi gerekiyor. Tasarımlarınızın üretim aşamasında karşılasabilecegi sıkıntıları tanıyor ve çözümlerini çok iyi biliyoruz.

image

Vizyonumuz

Hızlı ve Seri Üretim, Müşteri Memnuniyeti ve Kalite, Güven ve Tam Zamanında Teslimat…

Kurumsallaşmış kimliği ve dinamik ekibiyle her türlü teknolojik gelişme ve yeniligi üretimin tümüne yansıtarak, çevre, iş sağlıgı ve güvenliği performansımızın sürekli iyilestirilmesi yönünde hareket eden, faaliyet gösterdigimiz matbaacılık sektöründe aranan firma olmaktır.

image

Hakkımızda

Zirve Grafik Promosyon ve Matbaacılık San. Dış Tic. Ltd. Şti olarak Türkiye’de baskı ve ambalaj sektörünün son 19 yıllık büyüme ve gelişme sürecinin en önemli kuruluşlarından biridir. Bugün yalnızca Türkiye’nin değil Avrupa’nın da önde gelen matbaacılık kuruluşları arasında yer alan Zirve Matbaacılık, Murat UYKUTAN tarafından 2000 yılında kuruldu. Bir anlaşmalı matbaa olarak yaşama adım atan bu küçük firma, çok kısa bir zamanda güvenilirliği ve disiplini ile sektörünün ZİRVE’ye çıkan basamaklarını tırmanmaya başladı. Üretim aşamasında hiç değismeyen üstün kalite standartları ile müşterilerine zaman ve maliyet avantajları sunmak, daha ilk günlerden başlayarak firmanın en önemli ilkesini olusturdu. Baskı ve ambalaj sektöründeki yenilikleri yakından izleyen ve bu yenilikleri Türkiye’ye getirmek için gerekli yatırımları yapmakta gecikmeyen Zirve Matbaacılık, her dönemde sektörünün öncüsü oldu. Firmamız müşterilerine her zaman en gelişmiş teknolojik ürünlerle hizmet verdi. 2003 yılına kadar daha çok RESMİ MATBUAT üretiminde yoğunlaşan Zirve Matbaacılık, bu yıldan itibaren baskı sektörünün diğer alanlarına da açıldı. Yeni yatırımlarla bir yandan ambalaj üretim kapasitesini artırırken diğer yandan da katalog, dergi, broşür, çanta, kutu baskıları ve etiket gibi basılı malzemelerin üretimine yöneldi. Zirve Matbaacılık’ın başarısını belirleyen en önemli unsurlardan biri de üretim kalitesinin temel belirleyicisi olan çalısanlarıyla kurduğu ilişkidir. Eğitim faaliyetleri ve sosyal etkinliklerle en üst kademeden en alt kademeye kadar tüm çalışanlarıyla büyük bir aile oluşturarak, şirketin büyüme ve gelişme hedeflerine odaklanmak kuruluşun temel ilkeleri arasında yer aldı.

MAKİNA PARKURUMUZ

HİZMETLERİMİZ

REFERANSLARIMIZ


image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

BİZE ULAŞIN

Merkez : Maltepe Mh. Davutpasa Cd. Emintas Matbaacılar Sitesi No: 101/30-31-131 Depo : Maltepe Mh. Davutpaşa Cd. Kale İş Merkezi 141/235 Topkapı - İstanbul

+90 212 613 29 96
+90 212 544 80 06

info@zirvematbaa.com